Oline nummer to på Lillehammer

Oline Vestad kom på andre plass i minneløpet

Oline Vestad kom på andre plass i minneløpet Foto:

Av

Oline Vestad (14) frå Vågå IL hevdet seg godt i Arne Rustadstuens minneløp.

DEL

Resultater fra Arne Rustadstuens Minneløp på Lillehammer lørdag 15. desember:

J 11 år: 1 Mathea Storlien Sætrom Lillehammer Skiklub 09:14.0, 2 Ingvild Randsted Aanstad Ringebu/Fåvang Skiklubb 09:40.0, 3 Henriette Hagen Lie Øyer-Tretten IF 09:59.0, 4 Sina Hovde Gjøvik Skiklubb 10:37.0, 5 Idun Skjerve-Hansen Koll, IL 10:50.0, 6 Sanna Schøyen Stiansen Roterud IL 11:08.0, 7 Alida Staune-Mittet Roterud IL 11:20.0, 8 Ingrid Nordseth Snertingdal IF Ski 12:04.0, 9 Greta Elizabeth Stange Søre Ål IL 13:23.0

J 12 år: 1 Vilde Njarga Øien Follebu Skiklubb 08:28.0, 2 Kaja Stende Raufoss IL Langrenn 08:37.0, 3 Ingrid Maureen Solheim Hattestad Lillehammer Skiklub 08:56.0, 4 Agnes Vesteng Svea Skilag 08:58.0, 5 Ida Øverli Støen Lillehammer Skiklub 09:00.0, 6 Julia Stusvik Eide Røa IL 09:05.0, 7 Katrine Slettmo Roterud IL 09:13.0, 8 Eiril Strand Rønnestad Lillehammer Skiklub 09:19.0, 9 Marie Berger Lillehammer Skiklub 09:38.0, 10 Mathea Sletten Sel IL 10:00.0, 11 Selma Hatem El-Gamal Søre Ål IL 10:40.0, 12 Hannah Horgen Lillehammer Skiklub 10:44.0

J 13 år: 1 Hedda Stenumgård Ringebu/Fåvang Skiklubb 12:05.0, 2 Ruby Serrouya Lillehammer Skiklub 12:07.0, 3 Mari Schøyen Stiansen Lillehammer Skiklub 12:08.0, 4 Marthe Olsen Katnosa Svea Skilag 12:29.0, 5 Celine Storlien Lillehammer Skiklub 12:33.0, 5 Constance Maria Usler Rustad IL 12:33.0, 7 Martine Dyste Kolbukameratene, IL 13:08.0, 8 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 13:10.0, Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub DNS

J 14 år: 1 Åsne Oline Sletten Tormod Skilag 11:39.0, 2 Stine Ludahl Lagethon Øyer-Tretten IF 11:55.0, 3 Karen Vesteng Svea Skilag 11:56.0, 4 Ingeborg Buskenes Ringstad Lillehammer Skiklub 12:27.0, 5 Andrea Marie Eide Røa IL 12:33.0, 6 Vilde Espe Tarud Tormod Skilag 13:39.0,

J 15 år: 1 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 19:01.0, 2 Oline Vestad Vågå IL 19:05.0, 3 Karin Ingrid Marie Dalbye Moss Skiklubb 19:30.0, 4 Mathea Nordvik Brandbu IF 20:07.0, 5 Jessica Birgit Silber Vind IL 20:09.0, 6 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 20:25.0, 7 Thea Kvam Øyer-Tretten IF 20:40.0, 8 Hannah Schjetne Gjøvik Skiklubb 20:57.0, 9 Andrea Myrhaug Tofte Øyer-Tretten IF 21:21.0, 10 Selma Byfuglien Ulsrud Gjøvik Skiklubb 21:33.0, 11 Martea Lerfald Bergum Øyer-Tretten IF 21:57.0, 12 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 22:31.0, 13 Madeleine Sletten Sel IL 22:32.0

J 16 år: 1 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub 19:45.0, 2 Ingrid Dragerengen Raufoss IL Langrenn 19:56.0, 3 Helena Vesteng Svea Skilag 20:27.0, 4 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 20:39.0, 5 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 20:44.0, 6 Eline Prestmo Lillehammer Skiklub 21:05.0, 7 Hilde Kristine Flenes Ulven Eina Sportsklubb 21:11.0, 8 Cornelia Maria Usler Rustad IL 21:33.0

K 17 år: 1 Anna Heggen Svea Skilag 17:12.0, 2 Kaja Loennecken Asker Skiklubb 17:41.0, 3 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik Skiklubb 17:57.0, 4 Maja Kjærås Moland Stokke IL 18:03.0, 5 Janne Ballangrud Seierstad Raufoss IL Langrenn 18:09.0, 6 Tuva Johnsen Raufoss IL 18:28.0, 7 Ingrid Bergene Aabrekk Runar, IL 18:54.0, 8 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 18:58.0, 9 Marie Slåen Tormod Skilag 19:28.0, 10 Kristin Elise Knutsen Ullensaker Skiklubb 20:02.0

K 18 år: 1 Julie Egeberg Moger Lillehammer Skiklub 18:44.0, 2 Hedda Holden Vestre Slidre IL 19:29.0, 3 Nora Meli Svea Skilag 19:48.0, 4 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 19:50.0, 5 Natascha Nina Silber Vind IL 19:58.0, 6 Maria Finni Magnussen Nittedal IL 20:22.0, 7 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 20:28.0

K 19/20 år: 1 Ingvild WOLLEBEK Bækkelagets SK 18:09.0, 2 Thea Helene Linnerud Foss Gjøvik Skiklubb 18:33.0, 3 Kristine Haanes STRANDLIE Gjøvik Skiklubb 18:35.0, 4 Hege Lindvik STUBRUD Søre Ål IL 19:45.0, 5 Eline KVAM Øyer-Tretten IF 20:10.0, 6 Karoline Wardberg Høiby Åsmarka IL 20:25.0

Kvinner senior: 1 Elise Røer Drabløs Bækkelagets SK 17:47.0, 2 Marte NORDLUNDE Follebu Skiklubb 17:54.0, 3 Pauline FORREN Lillehammer Skiklub 18:15.0, 4 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub 19:00.0

G 11 år: 1 Trygve Lindberg Schreiner Lillehammer Skiklub 08:31.0, 2 Håvard Wadahl Tormod Skilag 08:46.0, 3 Simen Andersstuen Tormod Skilag 09:02.0, 4 Syver Steig Solås Ringebu/Fåvang Skiklubb 09:23.0, 5 Håvard Berget Moen Tormod Skilag 09:35.0, 5 Martinus Staune-Mittet Roterud IL 09:35.0, 7 Mats Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 09:42.0, 8 Sigurd Wistad Tormod Skilag 10:11.0, 9 August Selbæk Søre Ål IL 10:12.0, 10 Åsmund Espe Tarud Tormod Skilag 10:19.0, 11 Sebastian Welhaven Thorstad Søre Ål IL 11:21.0

G 12 år: 1 Nataniel Bjugan Haanshus Lillehammer Skiklub 07:51.0, 2 Lars Mallaug Lom IL 08:38.0, 3 Eirik Hauer Aalberg Lillehammer Skiklub 08:40.0, 3 Mats Moen Vingrom IL 08:40.0, 3 Magnus Ringlund Tormod Skilag 08:40.0, 6 Trym Sørum Prestrud Søre Ål IL 08:47.0, 7 Lucas Engum Nilsen Vind IL 09:02.0, 8 Ole Jonas Storsveen Bekkevold Roterud IL 09:30.0, 9 Vebjørn Leland Flagstad Lillehammer Skiklub 09:35.0, 10 Martin Eckholdt Danielsen Roterud IL 09:57.0, 11 Linus Solbakken Lillehammer Skiklub 10:09.0, 12 Halvard Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag 13:17.0

G 13 år: 1 Martin Aleksander Knutsen Ullensaker Skiklubb 12:04.0, 2 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer Skiklub 12:26.0, 3 Edvald Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 12:30.0, 4 Teodor Gomo Oppegård IL 12:35.0, 5 Ola Fjeld Lom IL 12:42.0, 6 Magnus Moslet Evensen Raufoss IL Langrenn 13:04.0, 7 Sebastian Nerli-Østby Gjøvik Skiklubb 13:26.0, 8 Sindre Jøranli Torpa Ski 13:37.0, 9 Kristian Skattebo Sør-Fron IL 13:38.0, 10 Kristian Sørbotten Roterud IL 13:40.0, 11 Henrik Røisland Søre Ål IL 13:56.0, 12 Syver Lien Lunde Søre Ål IL 15:10.0, 13 Marcus Berget Moen Tormod Skilag 15:26.0

G 14 år: 1 Kristoffer Welhaven Thorstad Søre Ål IL 11:06.0, 2 Edvard Haugen Skjåk IL 11:09.0, 3 Casper Engum Nilsen Vind IL 11:16.0, 4 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 11:36.0, 5 Vetle Njarga Øien Follebu Skiklubb 12:27.0, 6 Daniel Egedius Vind IL 12:37.0

G 15 år: 1 Eskil Engdal Vind IL 16:40.0, 2 Eivind Kristinson Framstad Øystre Slidre IL 17:09.0, 3 Edvard Fossum Olstad Øyer-Tretten IF 17:28.0, 4 Ola Stende Raufoss IL Langrenn 18:02.0, 5 Ingemar Kristian Aagaard Lauridsen Lillehammer Skiklub 18:03.0, 6 Emil Martman Dyste Kolbukameratene, IL 18:08.0, 7 Jakob Krøger Træthaug Søre Ål IL 18:10.0, 8 August Hovde Gjøvik Skiklubb 18:24.0, 9 Andreas Krohg Røssum Kvam IL 18:41.0, 10 Eirik Fjeld Lom IL 18:45.0, 11 Erik Røstad Nordre Land IL 18:48.0, 12 Kristian Stenersen Øyer-Tretten IF 18:49.0, 13 Oscar Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 19:25.0, 14 Håkon Wedum Lillehammer Skiklub 19:59.0, 15 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik Skiklubb 20:38.0

G 16 år: 1 Andreas Sletten Tormod Skilag 15:48.0, 2 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 16:07.0, 3 Ola Aurmo Lom IL 16:27.0, 4 Simen Gammelmo Svea Skilag 16:41.0, 5 Sivert Laderud Berge Svea Skilag 16:42.0, 6 Ola Løvlien Lillehammer Skiklub 16:47.0, 7 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 16:51.0, 8 Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski 16:52.0, 9 Imre Sagbakken Myrland Raufoss IL Langrenn 16:57.0, 10 Sjur Holm Grøneng Lillehammer Skiklub 17:02.0, 11 Vemund Wangen Lillehammer Skiklub 17:07.0, 12 Eskil Espe Tarud Tormod Skilag 17:17.0, 13 Torjus Berge Aspesletten Lillehammer Skiklub 17:35.0, 14 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer Skiklub 17:37.0, 15 Emil Solan Gorset Svea Skilag 17:47.0, 16 Jo Mallaug Lom IL 18:13.0, 17 Eirik Bueno Lindmoen Raufoss IL Langrenn 18:18.0, 17 Sverre Schøyen Stiansen Lillehammer Skiklub 18:18.0, 19 Ole Marius Arvesen Svea Skilag 18:48.0, 19 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 18:48.0, 21 Åsmund Angard Wefling Søre Ål IL 19:14.0, 22 Jesper Ludvigsen Rønning Lillehammer Skiklub 20:27.0

M 17 år: 1 Bjarte Bjertnæs Jevnaker Idrettsforening Ski 30:42.0, 2 Johannes Staune-Mittet Lillehammer Skiklub 31:03.0, 3 Fredrik Hammerdal Owren Lillehammer Skiklub 31:18.0, 4 Halvor Dybdahl Njård 31:30.0, 5 Jonas Petterson Østre Toten Skilag 32:19.0, 6 Herman Byfuglien Ulsrud Gjøvik Skiklubb 33:05.0, 7 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik Skiklubb 33:27.0, 8 Andreas Møllerløkken Østensen Søre Ål IL 34:10.0, 9 Tobias Ramsberg Gjøvik Skiklubb 35:36.0, 10 Sigurd Mjølstad Svendsen Gjøvik Skiklubb 41:45.0

M 18 år: 1 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 29:29.0, 2 Matz William Jenssen Njård 29:46.0, 3 Fredrik Glomsrud Stenersen Oppegård IL 29:59.0, 4 Reidar Aurmo Hamar Skiklubb 30:24.0, 5 Lars Young Vik Njård 30:34.0, 6 Johannes Andberg Stenersen Kvaløysletta Skilag 30:37.0, 7 Mads Grøholdt Njård 30:50.0, 8 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 30:53.0, 9 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 31:00.0, 10 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 31:05.0, 11 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag 31:08.0, 12 Morten Ramstad Gjøvik Skiklubb 31:19.0, 13 Tor Olav Svaland Birkenes IL 31:22.0, 14 Markus Moen Riste Østre Toten Skilag 32:44.0, 15 Frederik Arent Rogstad Njård 33:26.0

M 19/20 år: 1 Vebjørn Weldingh Nilsen Gulset IF 30:45.0, 2 Rune Hermundstad Grobakken ROGNE 30:48.0, 3 Henrik Bertelsen Ørn, IF 31:15.0, 4 Hans Bernhard Burud Sande Sportsklubb 32:01.0, 5 Herman Møller Gløersen Fredrikstad SK 32:53.0

Menn senior: 1 Vetle THYLI Raufoss IL 27:45.0, 2 Vinjar Skogsholm Åslia Skilag 28:05.0, 3 Runar Skaug MATHISEN Vinje IL 28:17.0, 4 Torstein VESTLI Strandbygda IL 29:01.0, 5 Anders NYAAS Hamar Skiklubb 29:18.0, 6 Aksel BRU-HEMMINGBY Heming, IL 29:27.0, 7 Henrik HUSDAL Bækkelagets SK 29:30.0, 8 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL 29:47.0, 9 Jostein Schlytter Strandbråten Begna IL 30:00.0, 10 Andreas Finni MAGNUSSEN Lillehammer Skiklub 30:15.0, 11 Herman Andreas ANDERSEN Bækkelagets SK 30:40.0, 12 Stian Yndesdal OFTE Lillehammer Skiklub 31:45.0, 13 Trond Vibe Flagstad Lillehammer Skiklub 32:23.0

Artikkeltags